Neler Yeni

WordPress Bakım Modu Eklentileri

Katılım
4 Nis 2020
Mesajlar
2,148
Tepkime puanı
13,465
Puanları
7,880
WordPress Bakım Modu eklentileri ile bakım modu sayfanızı saniyeler içinde kurabilir ve sitenizi bakım moduna alabilirsiniz.

1599995850959.png

WordPress sitenizin temasını değiştirecek, düzeltecek, yeni özellikler katacak olabilirsiniz. Bu gibi durumlar kısa süreli olur ise ziyaretçilerinizin en az olduğu zamanda yapabilirsiniz. Eğer köklü bir değişiklik yapacak iseniz bir bakım modu sayfası ile kullanıcılarınıza bilgi vermelisiniz.

Bu yazımızda size WordPress sitenizi bakım moduna almak için WordPress bakım modu eklentileri listesini göstereceğiz.

WordPress Bakım Modu Eklentileri
WordPress.org eklenti havuzunda bulunan bakım modu eklentilerinin en iyilerini ve en işlevsel olan bakım modu eklentilerini aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.

Maintenance



400.000’den fazla etkin kurulumu bulunan eklenti en çok kullanılan bakım modu eklentilerindendir. Ayrıca eklenti çok sık aralıklar ile güncellenerek yeni özellikler ve geliştirmeler alır. Eklentide bakım modu sayfasındaki tüm yazılar değiştirebilirsiniz ve isterseniz Google Analytics kodları ile ziyaretçilerinizi ölçebilirsiniz.

Site ön yüzünde bulunan giriş butonu ile de geliştiricileriniz de sitenizi girişi kolayca bir şekilde sağlayabilirsiniz.

WP Maintenance Mode



Diğer bir eklentimiz olan WP Maintenance Mode eklentisi diğer eklentiden farklı olarak geri sayım sayacı da bulunur. Bu gerim sayacı ile sitenizi otomatik olarak yayına alabilir ve kullanıma sunabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir istek ve şikayet konusunda kullanıcıların sizin ile iletişimde kalması için iletişim formunu da ekleyebilirsiniz. Ayrıca diğer eklentide de olan yazıları değiştirme imkanınız da vardır.

CMP – Coming Soon & Maintenance



Modern ve yaratıcı tasarımları ile güzel bir bakım modu sayfası oluşturma imkanı sunan eklenti bakım modu sayfanızı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca siteniz açıldığı zaman kullanıcılar tekrar sitenize gelmek isteyebilir. Bu yüzden e-posta bülteni ile de kullanıcılarınıza sonradan bilgi vermek için e-mail adresi toplayabilirsiniz.

Bu kadar e-mail adresini topladıktan sonra onlara bilgi vermeyi unutmayın ?.

Coming Soon Page, Under Construction & Maintenance Mode

 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst