Neler Yeni

Stock Manager Advance with All Modules v3.4.29 – Depolar İçin Stok Scripti

Katılım
4 Nis 2020
Mesajlar
2,148
Tepkime puanı
13,421
Puanları
7,880
Stok Yöneticisi Tüm modül ile ilerleyin (Mağaza & POS), sitede satışlarınızı ve envanterinizi yönetmenizi sağlayan PHP / jQuery tabanlı bir web uygulamasıdır.


Shop Module, ürünlerinizi web sitenizden kolayca çevrimiçi satmanıza, PayPal ve Skrill ödemelerini kabul etmenize izin vererek SMA’yı bir sonraki seviyeye getirir. Bu modül, müşterinizin satışlarını, fiyat tekliflerini ve ödemelerini yönetmesine yardımcı olur.POS (Satış Noktası) Modülü, personelinizin ürünlerinizi kolayca satmasına ve kredi kartı ödemelerini kabul etmesine yardımcı olur. İnternet bağlantısı ile cihazınızdan pos’a kolayca erişin ve bu modül dokunmatik ekran dostudur.


Ofiste, evde, depoda veya hareket halindeyken stok bilgilerinizi güncelleyin, alışveriş yapın ve satış verilerini görüntüleyin. İnternet bağlantısı olan bir cihaza erişmek için ihtiyacınız olan her şey.


Stock Manager Advance yerleşik Fatura ve Envanter Sistemine sahiptir. Fatura Sisteminde Vergi ve İndirimler Var. Bunlar, vergileri ve indirimleri otomatik olarak uygulamak ve fiyat teklifinden fatura oluşturma yeteneği için gerçekten yararlı olacaktır.


3 stilleri ile Duyarlı Tema, etkinlikler ve günlük / ay satış ve vergi miktarları eklemek için Takvim. Genel Bakış, Depo başına Stok Değeri, özel satış ve satın alma raporları için Gelişmiş ve Geliştirilmiş raporlar.


Artık Stock Manager Advance ile birden fazla depoyu yönetebilirsiniz.


Daha iyi Performans, Kullanıcı Arayüzü ve Kullanılabilirlik için POS Modülünü yeniden tasarladı.


Stock Manager Advance with All Modules v3.4.29 – Depolar İçin Stok Script Önizleme


Stock Manager Advance with All Modules v3.4.29 – Depolar İçin Stok Script İndir

 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst