Neler yeni

Sekme Değişince Sayfa Başlığını Değiştirme (Javascript)

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlama kategorisinde IfeelLikeAreplechaun tarafından oluşturulan Sekme Değişince Sayfa Başlığını Değiştirme (Javascript) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 47 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlama
Konu Başlığı Sekme Değişince Sayfa Başlığını Değiştirme (Javascript)
Konbuyu başlatan IfeelLikeAreplechaun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Josu

IfeelLikeAreplechaun

Co-Admin
Yönetici
4 Nis 2020
1,829
113
Merhabalar, bu yazımızda sizlere don’t go “geri dön” modifikasyonunu paylaşacağım. Tabi bunun bir çok blog veya forum yazılımında eklentisi var ancak eklentiye gerek duymadan da bu sorunu çözebilirsiniz. Bu kod sayesinde ziyaretçileriniz sizin sitedeyken başka bir sekme açtığı an sitenizin title yani sekmede yazan site adınız otomatik olarak değişecek ve az da olsa ziyaretçinizin dikkatini çekecektir.Aşağıda vermiş olduğun kodları sitenizin kodları arasına ekleyin ve “Bizi Unutma :)” bölümünü kendinize göre düzenleyip, kaydedin çıkın.

JavaScript:
<script type="text/javascript">
var title = document.title;
var alttitle = "Bizi Unutma :)";
window.onblur = function () { document.title = alttitle; };
window.onfocus = function () { document.title = title; };
</script>
 

Josu

Yeni Üye
8 Eki 2021
12
1
Bonjour, dans cet article je vais partager avec vous la modification "ne pas revenir en arrière". Bien sûr, cela a un plugin dans de nombreux logiciels de blog ou de forum, mais vous pouvez résoudre ce problème sans avoir besoin d'un plugin. Grâce à ce code, lorsque vos visiteurs ouvriront un autre onglet sur votre site, le titre de votre site, c'est-à-dire le nom de votre site inscrit sur l'onglet, changera automatiquement et attirera l'attention de votre visiteur, bien qu'un peu.Ajoutez les codes que vous avez donnés ci-dessous aux codes de votre site et :)modifiez la section "Ne nous oubliez pas " selon vous, enregistrez et quittez.

JavaScript:
<script type="text/javascript">
var titre = document.titre;
var alttitle = "Ne nous oubliez pas :)" ;
window.onblur = function () { document.title = alttitle; } ;
window.onfocus = function () { document.title = title; };
</script>
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst