Neler Yeni

om lira ile kazanma ödtü onaylı

Katılım
5 Eyl 2020
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
80
KAYIT LİNKİ: omlira.com/airdrop.html#779f2040-OM Lira Nedir?-

OM Lira Ethereum ağı üzerinde çalışan, ERC-20 uyumlu bir kripto paradır. OM Lira ERC-20 destekleyen tüm kripto cüzdanları ile gönderilip alınabilir.

-OM Lira toplam arzı ne kadar-
OM Lira toplamda 1 milyar adet üretilecek olup bu miktar sınırlıdır. Yani piyasadaki OM Lira miktarı 1 milyar adedi asla geçemez. OM Lira'nın sınırlı sayıda üretilmiş olması zaman içerisinde değer kazanmasına neden olur.

OM Lira ne işe yarar?
OM Lira ile OM platformu üzerinden verilen yemek siparişlerinde ödeme yapabilir, OM Kart’ınıza yükleyerek anlaşmalı işletmelerde OM Lira cinsinden ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca OM Lira sahibi olarak temettü kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

OM Lira ön satışı nedir?
OM Lira piyasa dengesini korumak ve fiyat dalgalanmalarının ve spekülatif hareketlerin önüne geçebilmek için çeşitli evrelerde, farklı fiyatlardan satışa sunulacaktır. İlk olarak kapalı ön satış gerçekleştirilecektir. Kapalı ön satışa yalnızca airdrop - ön satış kayıt süreçleri sırasında iletişim bilgilerini bizlerle paylaşmış kullanıcılar katılabilecektir. Ön satış sürecinin amacı erken yatırımcılarımıza OM Lira’ya daha düşük fiyatlarla sahip olma avantajı tanımaktır.

OM Lira normal satışı nedir?
OM Lira normal satışı 3 faz şeklinde yapılacak olup her faz 28 gün sürecektir. Ayrıca her faz satışta kademeli olarak fiyat arttırılacaktır. Kademeli fiyat artışının sebebi bizlere erken yatırım yapan kullanıcılarımızın daha avantajlı fiyatlarla OM Lira sahibi olmasına imkan tanımaktır.
Ön satış ve normal satış süreçlerinde OM Lira fiyatı belirtilen şekilde olacaktır

Satış süreçlerinde geçerli ödeme yöntemleri nelerdir?
OM Lira ön satış ve satış sürecinde geçerli ödeme yöntemleri, Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin şeklinde olacaktır. Katılım oranı ve yasal koşullar da değerlendirilerek TL cinsinden yatırım imkanı da ekibimiz tarafından daha sonraki bir tarihte değerlendirilecektir. Ayrıca farklı kripto paraların da desteklenmesi söz konusu olabilir.
**YASAK**, çek, senet veya herhangi bir üçüncü parti ödeme yöntemi kesinlikle kabul edilmeyecektir. Yatırım süreçlerinde para transferi Türk Lirası cinsinden de yapılabiliyor olursa, Türk Lirası cinsinden paranın gönderildiği banka hesabı yatırımcının kendisine ait olmak zorundadır. Aksi takdirde banka komisyon ve transfer ücretleri düşüldükten sonra geriye kalan tutar paranın gönderildiği hesaba iade edilecektir.
ATM üzerinden yapılan yatırma işlemleri geçersiz sayılacaktır.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst