Neler Yeni

Interactive World Map With Cities v4.1 – Ülkeler ve Şehirler Dünya Haritası Scripti

Katılım
4 Nis 2020
Mesajlar
2,148
Tepkime puanı
14,185
Puanları
7,880
Interactive-World-Map-With-Cities-v4.1-Ülkeler-ve-Şehirler-Dünya-Haritası-Scripti.jpg

Dünya haritasının interaktif şablonu, 6 tıklanabilir kıta ile profesyonel görünümlü interaktif bir dünya haritası kurmanın ve özelleştirmenin kolay bir yolunu ve ayrıca haritanın herhangi bir yerine sınırsız sayıda tıklanabilir pim ekleme, ardından haritayı web sitenize gömme ve her kıtayı / şehri herhangi bir web sayfasına bağlayın.

Interactive World Map With Cities v4.1 – Ülkeler ve Şehirler Dünya Haritası Script Özellikleri

  • SVG (Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri) tabanlı, duyarlı ve tamamen yeniden boyutlandırılabilir.
  • Kıtalar bağımsız olarak özelleştirilebilir (renkler, bağlantı, fareyle üzerine gelme bilgileri, etkinleştir / devre dışı bırak vb.).
  • Haritanın herhangi bir yerine sınırsız sayıda tıklanabilir pim ekleyin.
  • Her kıtayı / raptiyeyi herhangi bir web sayfasına bağlayabilir veya kalıcı bir pencere açabilirsiniz.
    Not: Kalıcı pencere seçeneği yalnızca Bootstrap çerçevesi ile çalışır, emin değilseniz veya nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız, web sitesi şablonunuza / WordPress tema sağlayıcısına sormanız gerekir.
  • Basit JavaScript dosyaları ile kolayca özelleştirilebilir (JavaScript bilgisi gerekmez).
  • Harita HTML / CSS / JS dosyalarından oluşur. Ayrıca yüklenebilir WordPress eklenti zip dosyasını içerir ve basit JavaScript dosyalarının manuel olarak düzenlenmesi ile özelleştirilir (JavaScript bilgisi gerekmez).
  • Aynı web sitesinde farklı sayfalara istediğiniz sayıda harita yerleştirebilirsiniz (WordPress için harita eklentisinin en fazla 3 örneğini yükleyebilirsiniz).

Interactive World Map With Cities v4.1 – Ülkeler ve Şehirler Dünya Haritası Script ÖnizlemeInteractive World Map With Cities v4.1 – Ülkeler ve Şehirler Dünya Haritası Script İndir

 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst