Neler yeni

Görev Alacak Ekip Üyeleri Aranıyor

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular kategorisinde IfeelLikeAreplechaun tarafından oluşturulan Görev Alacak Ekip Üyeleri Aranıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 728 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular
Konu Başlığı Görev Alacak Ekip Üyeleri Aranıyor
Konbuyu başlatan IfeelLikeAreplechaun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ben kimim

Vikicoom

Yeni Üye
24 Kas 2020
4
1
Merhaba arkadaşlar forumumuzun içinde ve dışında görev alacak gönüllü kişilere ihtiyacımız var. Eğer sende aramıza katılmak istiyorsan pm ile ulaşabilirsin.
üstadım ben en yeninizim benim teknik yeterliliğim ve yöntem ile terminoloji bilgim yok fakat iyi bir ekip arkadaşı motivasyonu tüm ekibe domine eden gözüpek bir arkadaşınız olmasının inanıyorum ki hepinize iyi bir deneyim ve süreçler olacaktır ben varım hocam ferman sizde ben işittim ve geldim

Darak779273838

Yeni Üye
11 Nis 2021
3
1
Arkadaşlarım benim teknolojiden filan anlamıyorum ben hacker olmak istiyorum önceden bilgisayar kullanıyordum ama şimdi telefon kullanıyorum oppu a72 ben maker olabilirim yardımcı olan arkadaşları var mı ya da beraber çalışabileceğim bir iyi kırlar var mı varsa bana WhatsApp'tan ulaşabilirler 0 531 431 01 57 bana WhatsApp'tan ulaşsınlar hacker olmak istiyorum

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)