Neler yeni

Apple, A13 Bionic Destekli Yeni Bir Harici Ekran Üzerinde Çalışıyor

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji kategorisinde IfeelLikeAreplechaun tarafından oluşturulan Apple, A13 Bionic Destekli Yeni Bir Harici Ekran Üzerinde Çalışıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 30 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji
Konu Başlığı Apple, A13 Bionic Destekli Yeni Bir Harici Ekran Üzerinde Çalışıyor
Konbuyu başlatan IfeelLikeAreplechaun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan IfeelLikeAreplechaun

IfeelLikeAreplechaun

Co-Admin
Yönetici
4 Nis 2020
1,785
113
2019’da, Apple’ın yerleşik bir GPU’lu “daha ucuz” yüksek çözünürlüklü bir ekran üzerinde çalıştığına dair söylentiler ortalıkta dolaşıyordu. Ancak zaman geçtikçe insanlar bunu unuttu. Apple, 2019’da Pro Display XDR’yi piyasaya sürerken, bir GPU’su yoktu.


Apple’ın J327 kod adı altında yeni bir ekran üzerinde çalıştığını gösteren ve Apple’ın iPhone SE 2020 ve iPhone’da bulunan son nesil A13 Bionic SoC’si tarafından desteklenecek yeni bir ekran üzerinde çalıştığına dair söylentiler olduğu için bu sefer Apple nihayet bir şeylerin peşinde olabilir. 11 serisi.


Apple Harici Ekrandan Vazgeçmedi!

9to5Mac’e göre, ekranda ML (Makine Öğrenimi) görevlerini hızlandırmak için bir Neural Engine de bulunuyor. Ayrıca Apple harici ekranlardan da vazgeçmedi. Dev, yerleşik bir GPU eklemeyi başarırsa, bu, içerik oluşturucuların Mac ve Harici Ekran GPU’larını birleştirerek daha güçlü grafik performansı elde etmelerine yardımcı olabilir.Ayrıca, eski nesil bir SoC tarafından desteklenebilmesi gerçeği, bu faktör düşük fiyata önemli ölçüde katkıda bulunabilir (Eğer Apple daha düşük fiyatlandırmaya karar verirse, yani)


Bunların sadece bir tuz tanesi ile alınması gereken söylentiler olduğunu unutmayın. Cihazın lansman tarihi de şu an için bilinmiyor.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst