Neler yeni
DarkHack | hack forum, hack forumu, warez, hacker sitesi

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Abaza Tokatlayarak Para Kazanma!!

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Social Engineering kategorisinde IfeelLikeAreplechaun tarafından oluşturulan Abaza Tokatlayarak Para Kazanma!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 460 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Social Engineering
Konu Başlığı Abaza Tokatlayarak Para Kazanma!!
Konbuyu başlatan IfeelLikeAreplechaun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Phoenix

IfeelLikeAreplechaun

Aileden Biri
4 Nis 2020
2,149
6,944
113
ulkucusitesi.blogspot.com
- İlk olarak yabancı etiketlerden takipçisi öyle aşıırı fazla olmayan yani (tanınmayan ünlü biri olmasın demek istiyorum..)

aktif bi kız hesabı bulun inandırıcı olsun ha :)

- Bu kızın fotoğraflarıyla bir instagram hesabı açalım fotoğrafları peş peşe atmayın aralıklarla atın aynı şekilde storyleri de bu sayede fake olduğunuzu belli etmemiş olursunuz bioyu düzenleyin -Şehirİsmi -tüm gözler üzerimde (bioya böyle bunun gibi bi tane de söz bırakın)

- İsmini öyle melisa alev falan filan yapmayın (selinay , nihal) falan gerçekçi olsun.

- Sonra abazaların bulunduğu karı hesaplarına gidip abazalara teker teker istek atmaya başlayın sizi geri takip ettiklerinde
onları takipten çıkın ki takip listeniz çok olmasın , siz çıksanız da onlar takipten çıkmaz zaten / iletişim kurup tokatlamaya karar verdiğiniz kişileri takip edin ama .d

Tokatlamak İçin Sosyal Mühendislik Örneğim :
- Abaza Özelden Yazdıktan Sonra Konuşmaya Başlayın Slm Falan Ondan Sonra Senden Hoşlandım Vs. Derler Aradan 1 2 Gün Geçince Genellikle En Çok Kullanılan Yöntem Ters Cevap Vermektir

Abaza Sorar: Canım Neyin Var Neden Ters Cevap Veriyorsun
Abaza Avcısı: Aşkım Kirayı Ödemeyemiyorum 3 Aydır Çalışamıyorum
Abaza: Canım Ben Sana Yolluyum Öde
Abaza Avcısı: Hayır Canım Ben Hallederim Vs. Der

Konuşma Devam Eder Ondan Sonra Abaza Avcısı Cebe Havale Veya Başka Banka Hesabına Parayı İsteyin Ve Adamı Engelleyin

Abaza Arşivi Nedir:
Bir Bayana Ait Normal Çıplak Ve Yarı Çıplak Görüntülere Denir Video Ses Kaydı Sing Dahil
Önce Post Olarak Normal Gönderi Atarlar Dm Ye Gelinde Yarı Çıplak Ve En Son Çıplak Fotoğrafları Atınca
Adamda Bi Çoşar Devamını Anladınız Zaten

Abaza Avı Yapıp Yakalanırsak Ne Olur

Daha Önceden Dosyanız Varsa Ceza Alablirsiniz Yoksada Zaten Salla Gitsin En Fazla Mahkemeye Çıkarsınız Genellikle Şikayet Edemezler Zaten Yazanlar Ya Evli Oluyor Yada 60-70 Yaşında Amcalar Dedeler
İlk olarak abazaya selam falan yazın konuşun az muhabbet edin abaza arşiviniz olsun bi foto falan yollayın

Users who are viewing this konu