Neler yeni

4 haneli şifre kırma

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kriptografi - Şifreleme kategorisinde dharia tarafından oluşturulan 4 haneli şifre kırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 235 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kriptografi - Şifreleme
Konu Başlığı 4 haneli şifre kırma
Konbuyu başlatan dharia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan CoBAlT?

dharia

Yeni Üye
2 Nis 2021
3
1
Arkadaşlar metin2 oynuyorum kullanıcı adı şifremi biliyorum ama pinimi hatırlayamıyorum pin de 4 haneli bir sayı bunu tek tek denemek istemiyorum 10000 farklı şifre var hızlı bir yöntemi yok mu ya internetten bayağı baktım wordlist oluşturup bruce force atak diye bir şey varmış linux indirdim wordlist oluşturdum ancak gerisini hiç kafam basmadı yardım edebilecek var mı ne yapabilirim bu pinleri nasıl denettirebilirim ve şifre denettirme sadece web sitesi üzerinden mi olur programda olmaz mı

dharia

Yeni Üye
2 Nis 2021
3
1
ve kime sorduysam çok zor iş sen yapamazsın şu kadara öğretirim falan dedi cebimde 5 tl yok o yüzden aklınızda bulunsun :D

CoBAlT?

Yeni Üye
18 Kas 2020
7
1
Arkadaşlar metin2 oynuyorum kullanıcı adı şifremi biliyorum ama pinimi hatırlayamıyorum pin de 4 haneli bir sayı bunu tek tek denemek istemiyorum 10000 farklı şifre var hızlı bir yöntemi yok mu ya internetten bayağı baktım wordlist oluşturup bruce force atak diye bir şey varmış linux indirdim wordlist oluşturdum ancak gerisini hiç kafam basmadı yardım edebilecek var mı ne yapabilirim bu pinleri nasıl denettirebilirim ve şifre denettirme sadece web sitesi üzerinden mi olur programda olmaz mı
baqım

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)